Hakkımızda

Hayalimiz bir dijital baskı, reklam ve matbaa işletmekti,yaptık.

Koala baskı merkezi olarak 25 yılı aşkın deneyimimizle birlikte sektöre 2020 yılında adımımızı attık. Reklam ihtiyacını doğru belirleyip en uygun çözümü sunmak ve sonuç alınmış güzel, başarılı işlere adımızı yazdırmak hedeflerimizdir.

Koala baskı merkezi olarak, Daima gelişip. Tasarım, dijital baskı, reklam ve matbaa, yalın üretim, kalite sistemleri ve görsel fabrika projelerimizle müşterinin yanında olmak, en iyi hizmeti vermek, müşterimizle beraber işi sahiplenmek doğru projeyi oluşturmak nihai hedeflerimizdendir. Web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş, odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Kartvizitinizden kataloğunuza, dış cephe, araç giydirme ve tabelalarınızdan. Kurumsal kimliğinizden web sitenize kadar tüm proje sizi yansıtmalı. Kurumların bir karakterinin olduğuna inanıyoruz. Özgün, kendini tekrar etmeyen, firmanızın karakterini en iyi yansıttığına inandığımız çizgiyi firmanıza adapte ediyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz, üzerinde çalıştığımız her proje, tasarım vb. işlerimiz için iş akışını düzenliyor ve bu sürece sadık kalmaya özen gösteriyoruz.